Інтерфакс-Україна
18:04 08.12.2021

Ситуація біля держкордонів України контрольована, підстав для паніки немає - секретар комітету Ради з нацбезпеки

1 хв читати
Ситуація біля держкордонів України контрольована, підстав для паніки немає - секретар комітету Ради з нацбезпеки

Ситуація біля державних кордонів України на сьогодні контрольована, повідомив секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко (фракція "Голос").

"Сьогодні (8 грудня - ІФ) на засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки заслухали начальника Генерального штабу Збройних сил України та начальника управління розвідки адміністрації Державної прикордонної служби щодо ситуації на кордоні та можливого військового вторгнення Російської Федерації", - написав парламентарій на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Водночас він зазначив, що напередодні комітет провів виїзне засідання у Службі зовнішньої розвідки України, на якому обговорювали питання щодо діяльності СЗРУ та зовнішньополітичної обстановки.

"Лише в комплексі така інформація дає змогу зробити певні висновки та оцінити ситуацію біля наших кордонів. Якщо не вдаватися до деталей та коротко резюмувати, то станом на сьогодні ситуація контрольована і підстав для паніки немає", - зазначив Костенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

Українська делегація вночі надасть деталі щодо перемовин у Маямі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА