Інтерфакс-Україна
08:01 09.12.2021

Розгортання додаткових сил США на сході Європи можливе лише у разі вторгнення Росії в Україну

1 хв читати
Розгортання додаткових сил США на сході Європи можливе лише у разі вторгнення Росії в Україну

США будуть готові направити додаткові сили на територію союзників з НАТО у Східній Європі лише в ситуації, якщо РФ нападе на Україну, заявив представник Пентагону Джон Кірбі.

"Якщо відбудеться нове вторгнення в Україну і надійдуть запити про додаткову підтримку, тоді ми відповімо позитивно на ці запити. Зараз ситуація - інша", - заявив він на брифінгу. Так Кірбі роз'яснив, яких заходів США можуть вжити у разі нападу РФ на Україну.

Він також зазначив, що українські військові мають право застосовувати отримані від США протитанкові ракетні комплекси Javelin у будь-якій частині своєї країни для самооборони.

"Ми розраховуємо, що вони будуть використовуватися для самооборони. Немає обмежень щодо того, де саме в Україні їх можна застосовувати", - сказав він на брифінгу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розпочалася розмова Зеленського та Трампа - ЗМІ

На розкраданні бюджетних коштів викрито ексдержсекретаря Мін’юсту та діючих топчиновників - СБУ

Зеленський на Сумщині обговорив із командирами забезпечення бригад ресурсами для їхнього власного виробництва дронів

Готується розмова Зеленського та Трампа - джерело

У Резерв+ зʼявилася нова відстрочка – для працівників закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти

Трамп поговорить із Зеленським у середу – ЗМІ

Зеленський обговорить із Сирським прохання масштабувати підрозділ 225-го окремого штурмового полку до рівня бригади

Прокуратура через суд вимагає знести ресторан у парку Шевченка в Києві та повернути ділянку громаді

Іспанія відмовилася від закупівлі F-35 у США на користь європейських альтернатив

Трамп ввів 25% тариф на товари з Індії у зв’язку з покупкою російської нафти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА