Інтерфакс-Україна
08:15 09.12.2021

Столтенберг вітає діалог Байдена і Путіна та закликає РФ не нападати на Україну

1 хв читати
Столтенберг вітає діалог Байдена і Путіна та закликає РФ не нападати на Україну

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що вітає діалог президента США Джо Байдена і президента Росії Володимира Путіна, й висловив сподівання, що РФ дотримуватиметься територіальної цілісності України.

"Ми вітаємо розмову, яка відбулася між президентом Байденом і президентом Путіним учора, й сподіваємося, що цього разу Росія не використовуватиме військової сили, а поважатиме суверенітет і територіальну цінність незалежної держави Європи України", - заявив Столтенберг під час організованої у Берліні конференції про глобальний мир та безпеку в ХХІ столітті.

Він також укотре закликав Росію до зниження напруги та прозорості щодо своїх намірів стосовно України.

Переговори між президентами США та Росії відбулися у вівторок і тривали понад дві години. На них лідери обговорювали Україну та інші теми.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА