Інтерфакс-Україна
11:32 09.12.2021

До 2022 року в Україні має бути новий керівник САП - тимчасова повірена у справах США

1 хв читати
До 2022 року в Україні має бути новий керівник САП - тимчасова повірена у справах США

Україні до кінця поточного року варто завершити конкурс із обрання нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), зазначає тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін.

"САП відіграє критично важливу роль у притягненні до відповідальності корупціонерів, має вплив на всі антикорупційні справи в Україні. Враховуючи важливість незалежності САП, ми раді просуванню у процесі відбору нового спеціального антикорупційного прокурора, яке відбулося після значних затримок", - сказала Квін у четвер у Києві під час конференції "Сім років антикорупційної реформи", присвяченої Міжнародному дню боротьби з корупцією.

"Ми закликаємо без зволікань завершити процес призначення нового керівника САП. Ми хотіли б, щоб до 2022 року процес призначення нового керівника було завершено", - підсумувала Квін.

Тимчасова повірена зазначила, що США підтримують роботу України у побудові антикорупційної інфраструктури: брали активну участь у створенні антикорупційної інфраструктури України та продовжать надавати допомогу у цьому напрямі й надалі.

"Нова антикорупційна архітектура змінила Україну. Ми бачимо, що громадянське суспільство й ті, хто при владі борються з корупцією, отримали нові інструменти", - додала вона.

Квін також висловила сподівання на те, що Україна найближчим часом ухвалить нову антикорупційну стратегію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Російські БпЛА атакували Чугуїв, пошкоджено цивільне підприємство

"Укренерго" залишили на середу обмеження е/е населенню з 8:0" до 22:00, промисловості - на ранкову годину більше

Шмигаль: Ключовий пріоритет Міноборони на наступні 100 днів – збільшення виробництва української зброї

Зеленський відзначив державними нагородами енергетиків, які відновлюють електропостачання після російських обстрілів

Україна офіційно розпочала опалювальний сезон – Свириденко

Шмигаль обговорив з представниками НАТО подальші євроінтеграційні реформи та ініціативу PURL

Понад 22 тис киян отримали матеріальну допомогу за пошкоджене житло через збройну агресію РФ

В Миколаєві жінка залишила малолітніх дітей на пів доби самих, вони загинули через пар від гарячої води

Зеленський доручив опрацювати конкретні суспільні потреби, на які мають спрямовуватись кошти від заморожених російських активів – нарада з урядовцями

Російські дрони пошкодили три вітрогенератори Краматорської ВЕС - глава УВЕА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА