Інтерфакс-Україна
18:27 09.12.2021

Касаційний суд залишив у силі виправдувальний вирок нацгвардійцю Марківу - Аваков

1 хв читати
Касаційний суд залишив у силі виправдувальний вирок нацгвардійцю Марківу - Аваков

Суд у Римі залишив у силі вирок Міланського апеляційного суду, яким військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа визнано невинуватим у вбивстві італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі.

"Щойно в Римі завершився розгляд касаційної скарги у справі нацгвардійця Віталія Марківа. Незважаючи на тиск і спроби скасувати виправдувальний вирок, суд останньої інстанції залишив рішення в силі", - написав екс-міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Telegram-каналі.

Як повідомлялося, Марківа затримали в Італії 30 червня 2017 року за підозрою в убивстві Роккеллі поблизу Слов'янська Донецької області у травні 2014 року.

Прокуратура Павії просила засудити Марківа до 17 років ув'язнення за сприяння в умисному вбивстві Роккеллі.

12 липня 2019 року італійський суд засудив Марківа до 24 років позбавлення волі, визнавши його винним у сприянні умисному вбивству Роккеллі.

Рішення було оскаржено, і 3 листопада 2020 року Міланський апеляційний суд ухвалив виправдувальний вирок у справі Марківа. 4 листопада він повернувся з представниками української делегації в Україну.

11 грудня 2020 року Басманний суд Москви санкціонував заочний арешт Марківа, якого російські слідчі оголосили в міжнародний розшук за обвинуваченням у вбивстві.

Слідчий комітет РФ пред'явив українському нацгвардійцю Віталію Марківу обвинувачення у вбивстві російського громадянина Андрія Миронова на Донбасі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА