Інтерфакс-Україна
19:23 09.12.2021

У Чернігівській області стався землетрус магнітудою 3,4 бала

1 хв читати
У Чернігівській області стався землетрус магнітудою 3,4 бала

У вівторок, 7 грудня, на Чернігівщині стався землетрус магнітудою 3,4 бала, повідомляє Головний центр спеціального контролю.

"Епіцентр землетрусу знаходиться у Корюківському районі Чернігівської області, на північ від смт. Пагорби, на глибині 10 км", - зазначається у повідомленні.

Зазначається, що землетрус такої потужності належить до ледве відчутних. Коливання відчуваються лише окремими людьми, які перебувають у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА