Інтерфакс-Україна
07:29 10.12.2021

Корабель "Донбас" "чутливих" для росіян зон Азовського моря не порушував

1 хв читати
Корабель "Донбас" "чутливих" для росіян зон Азовського моря не порушував

У штабі ООС спростували фейкові заяви ФСБ РФ щодо порушень українським судном "Донбас" "чутливих" для росіян зон Азовського моря.

"Судно ВМС Збройних сил України "Донбас" не входило до чутливих зон. Корабель виконує завдання у своїх територіальних водах. Наразі "Донбас" повертається на базу", – йдеться у повідомленні на сторінці штабу ООС у Facebook у четвер увечері.

Раніше ФСБ РФ заявило, що вранці в четвер корабель управління "Донбас" ВМС України знявся з рейду порту Маріуполь і вирушив у напрямку Керченської протоки.

О 13:45 корабель берегової охорони прикордонної служби ФСБ Росії, що супроводжував "Донбас", попередив про необхідність дотримання російського законодавства в частині, що стосується подання необхідних заявок на проходження Керченською протокою.

"Отримано відповідь, що слідувати через Керченську протоку не планує", - повідомили в Центрі громадських зв'язків (ЦГЗ) ФСБ.

Ближче до вечора корабель управління "Донбас" ліг на зворотний від Керченської протоки курс Далі російські військові констатували, що корабель "на запити не реагує. Дії екіпажу українського корабля розцінюються як провокаційні та загрозливі для безпеки мореплавання".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пасажиропотік через кордон впав ще на 12,4%

Поле бою очікує на революцію наземних роботизованих комплексів – командир 3-го корпусу Білецький

Навроцький видав постанову про згоду на перебування іноземних військ на території Польщі

Зеленський: Найбільш ефективні санкції –це вогонь на російських нафтових заводах, терміналах, нафтобазах

Україна проти повернення РФ заморожених активів як плати за припинення вогню – Єрмак

Залізничне сполучення на дільниці Васильків-1-Боярка вже відновлено – МінРГТ

Росіяни продовжують атакувати на покровському напрямку, за добу зафіксовано 114 боєзіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни обстріляли Білозерку на Херсонщині, загинув мирний житель – ОВА

На місці вибуху у вагоні потяга на Київщині триває відновлення рейок, 28 потягів слідують зміненими маршрутами – Свириденко

Сьогодні ми ближчі до миру, ніж були вчора, але потрібно терпіння – президент Фінляндії на YES в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА