Інтерфакс-Україна
14:45 10.12.2021

У центрі Києва горить офісно-складська будівля

1 хв читати
У центрі Києва горить офісно-складська будівля

Рятувальники в п'ятницю ліквідують пожежу на другому поверсі в офісно-складській будівлі на вул. Льва Толстого, 67, у Києві, повідомляється на сайті Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Інформація про пожежу на площі майже 200 кв. м надійшла до ДСНС о 13:58. "Попередньо жертв і постраждалих немає. До гасіння залучено 28 осіб та 6 од. техніки ДСНС", - ідеться у повідомленні.

ОСТАННЄ

Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України

Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне

Зеленський підписав указ щодо запровадження санкцій проти компаній, які обслуговують танкерний флот РФ

Дві людини загинули і троє зазнали поранень внаслідок нічного удару по Олексієво-Дружківці

Швеція передала українським військовим медикам засіб для поповнення рідини в організмі

Найближчі дні в Україні будуть дуже холодними, невеликий сніг пройде лише у деяких областях

Зеленський: За добу не було цілеспрямованих ударів РФ по енергетиці

Землетрус магнітудою 4,8 відбувся в акваторії Азовського моря біля Казантипу

Харківський бабак Тимко: Весна прийде за 6 тижнів

ДБР повідомило про підозру ексначальнику РТЦК на Київщині за незаконне вилучення транспорту у підприємців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА