Інтерфакс-Україна
09:55 11.12.2021

"Фермера" з Ташкента в одязі з російським триколором не пустили в Україну

1 хв читати
"Фермера" з Ташкента в одязі з російським триколором не пустили в Україну

 

У пункті пропуску "Бориспіль" відмовили у в’їзді в Україну громадянину Узбекистану, який прилетів в одязі з російською символікою. 

Як повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України, вбрання пасажира рейсу з Ташкента спонукало прикордонників Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" звернути на нього особливу увагу. На одязі мандрівника були зображення прапора та герба країни-агресора та написи "Russian national team". Громадянина Узбекистану запросили у службове приміщення для проведення поглибленої перевірки. Він зрозумів, що вбрався невідповідно, та вибачився перед українцями.

Однак під час прикордонного контролю також з’ясувалося, що громадянин не може підтвердити мету своєї поїздки. Пасажир розповів, що планував придбати в Україні трактор для свого сільського господарства. Але під час опитування не зміг зрозуміло розповісти ні про свою ферму, ні про те, у кого і який трактор хоче купити. При цьому мандрівник не мав грошей навіть на бронювання готелю, а місткість його багажу значно перевищувала заявлений термін перебування в Україні.

"Фермер" вилетів у Ташкент зворотнім рейсом, зазначили в Держприкордонслужбі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп "дав зелене світло" двопартійному законопроекту про санкції проти Росії – сенатор Грем

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА