Інтерфакс-Україна
16:27 12.12.2021

Уряд запускає електронні черги для перетину українського кордону - Шмигаль

1 хв читати
Уряд запускає електронні черги для перетину українського кордону - Шмигаль

Кабінет міністрів дав старт новому експериментальному проекту "Електронна черга перетину кордону", який дасть змогу заздалегідь бронювати час для оформлення документів у пунктах пропуску, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Пройти оформлення на кордоні скоро можна буде у зручний час. Цього тижня уряд дав старт експериментальному проекту "Електронна черга перетину кордону". Завдяки такій ініціативі можна буде забронювати час оформлення в пунктах пропуску. Також для поліпшення комфорту будуть створені нові зони очікування", - написав Шмигаль у Фейсбуці в неділю.

Він зазначив, що введення "електронної черги" сприятиме зменшенню черг з автомобілів на кордонах, заощадить час для бізнесу, а також поліпшить імідж України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп обговорив з Путіним конфлікт Ізраїлю та Ірану, значно менше говорили про війну Росії та України

Макрон закликав Пезешкіана утриматися від ескалації з Ізраїлем

ЄС закликав держави Близького Сходу до стримання та відмови від подальших кроків, які можуть призвести до серйозних наслідків

Велика Британія перекидає літаки на Близький Схід для підтримки регіональної безпеки – Стармер

Зеленський повідомив про звільнення Андріївки на Сумщині

Зеленський: Російські ударні дрони залишаються щоденною загрозою, захисту українського неба має бути більше

Серед повернених військовополонених з РФ є захисники Маріуполя та "Азовсталі"

Ворог продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, з двох громад евакуювали більш ніж 50 людей

Трамп зацікавлений у якнайшвидшому завершенні війни, водночас Путін готовий продовжити переговори з Україною після 22 червня – помічник Путіна

Через атаку Ірану на Ізраїль постраждав консул Хорватії та його дружина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА