Інтерфакс-Україна
07:48 13.12.2021

Рух бульваром Тараса Шевченка в Києві відновлено

1 хв читати
Рух бульваром Тараса Шевченка в Києві відновлено

Рух бульваром Тараса Шевченка в Києві, перекритий напередодні ввечері через аварію водопроводу, відновлено, повідомили в КМДА.

"Пошкодження водопроводу, яке сталося ввечері 12 грудня на бульварі Тараса Шевченка, ліквідовано. Дорожники оновили асфальтове покриття", – йдеться у повідомленні КМДА, оприлюдненому у понеділок вранці.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник зазначив, що рух бульваром Тараса Шевченка у напрямку вул. Хрещатик відновлено. Автобуси курсують у звичайному режимі, роботу тролейбусів відновлять протягом години.

Як повідомлялося, 12 грудня ввечері через аварію на водопровідних мережах на проїжджій частині бульвару Тараса Шевченка у Києві утворився провал асфальтного покриття, у зв'язку з чим рух на всіх смугах бульвару у напрямку вулиці Хрещатик перекрито.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

Чорноморський коридор працюватиме незалежно від того, хоче цього Росія чи ні – Зеленський

З початку доби Сили оборони відбили 120 ворожих атак - Генштаб

Зеленський знав про запланований обмін полоненими з РФ 175 на 175

Путін висуває зустрічні вимоги до Трампа, щоб максимально послабити Україну – Зеленський

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Одна людина загинула і четверо постраждалих внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - Синєгубов

Українські військові залишаються у Курській області РФ і будуть там доти, поки ця операція нам потрібна – Зеленський

США з РФ можуть обговорювати будь-які питання, але Україна не має бути в меню для Путіна - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА