Інтерфакс-Україна
08:36 13.12.2021

Байден визнав наслідки торнадо в штаті Кентуккі катастрофою федерального рівня

1 хв читати
Байден визнав наслідки торнадо в штаті Кентуккі катастрофою федерального рівня

Президент США Джо Байден задовольнив прохання губернатора штату Кентуккі Енді Бешира про визнання наслідків торнадо у регіоні катастрофою федерального рівня, повідомили у понеділок місцеві ЗМІ.

Серія торнадо, що обрушилися на штат минулої п'ятниці, практично перетворила на руїни місто Мейфілд та його околиці. За оцінкою Бешира, жертвами стихійного лиха можуть стати понад 100 людей.

Байден напередодні оголосив у штаті надзвичайний стан, що дозволило Агентству США з надзвичайних ситуацій (FEMA) надати допомогу мешканцям, які залишилися без житла, світла та води.

Як повідомляється на сайті FEMA, у цьому випадку допомога уряду обмежується $5 млн, у той час як за великого лиха федерального масштабу цих обмежень не існує, і уряд "надає широкий спектр федеральних програм допомоги приватним особам та цивільній інфраструктурі".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Навчання з кризового реагування пройшли 7400 освітян - уповноважена президента Будник

580 ворожих ударів за добу завдав ворог по Запорізькій області, відомо про двох поранених

Професори з провідних університетів світу викладатимуть в українських вишах – програма Фонду президента

9 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Трамп: Ми врегулювали сім воєн і сподіваємося на врегулювання ситуації з Росією

Сили оборони відбили з початку доби 162 ворожі атаки - Генштаб

Кабмін звільнив заступника Міністра культури Наджоса та держсекретаря Мінагрополітики Бірюкова

Масовані удари по Сумщині з ночі призвели до загибелі трьох людей – ОВА

В результаті атаки у Запорізькому районі частково порушено електропостачання, одна людина постраждала – ОВА

Ворог пошкодив інфраструктурний об’єкт у Запорізькому районі — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА