Інтерфакс-Україна
15:10 13.12.2021

Кабмін звільнив заступника глави МВС Гогілашвілі за власним бажанням

2 хв читати
Кабмін звільнив заступника глави МВС Гогілашвілі за власним бажанням

Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі.

"Кабмін звільнив Гогілашвілі", - сказало агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді.

Згідно з розпорядженням Кабміну №1639 від 13 грудня, яке було оприлюднено на сайті уряду пізніше, Гогілашвілі звільнений за власним бажанням.

Гогілашвілі на своїй сторінці у Facebook підтвердив звільнення з посади, зазначивши, що йому соромно за свою "емоційність та нестриманість".

"Я написав заяву на звільнення. Дякую усім за роботу, професіоналам, які чесно і віддано роблять свою справу. Дякую співробітникам департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України та всім тим, з ким працював у цей час у міністерстві. Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми проробили за більш як два роки", - написав він.

Як повідомлялося, в суботу на YouTube- каналі "Остання крапля" з'явилося відео, на якому Олександр Гогілашвілі на в'їзді до Донецької області поскандалив із правоохоронцями, оскільки його машину зупинили.

Пізніше міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив, що ініціює проведення розслідування інциденту за участю заступника глави МВС Гогілашвілі та усунення його від посади на цей період.

Сам Гогілашвілі вибачився "за свою зайву емоційність" і пообіцяв сприяти проведенню розслідування інциденту на блокпості в зоні ООС.

Президент України Володимир Зеленський у Telegram написав, що вважає, що на інцидент за участю заступником міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі може бути тільки одна реакція - звільнення.

На сайті МВС зазначено, що Гогілашвілі народився в 1973 році в Грузії. У 2019 році закінчив Львівський університет бізнесу і права за фахом "Облік і оподаткування", в 2020 році закінчив цей самий університет за фахом "Право". У 2019-2019 рр. працював соціальним працівником міжнародної громадської організації "Центр здорової молоді" (м. Київ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Асоціація міжнародних перевізників поскаржилась, що поліція і ТЦК примусово знімають водіїв з міжнародних рейсів

Ізраїльські танки з'явилися в центральній частині сектора Газа - ЗМІ

Невірно стверджувати, що мобілізовані з порушеннями процедури залишаться на фронті – суддя-спікер КАС ВС

ЄС не виділятиме кошти з оборонного фонду в 150 млрд євро на замовлення компаніям США, Британії та Туреччини - ЗМІ

РФ вдарила по залізничній інфраструктурі Дніпропетровщини балістичною ракетою, поранено четверо залізничників

Трамп задоволений годинною розмовою із Зеленським: ми знаходимося на правильному шляху

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії оборонну й економічну підтримку

Сили безпілотних систем перехоплюють "Шахеди" за допомогою новітнього засобу

Віткофф стверджує, що РФ не порушила угоду щодо енергетичної інфраструктури України

Зеленський розповів парламентаріям Фінляндії про кроки для справедливого завершення війни

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА