Інтерфакс-Україна
16:28 13.12.2021

Канцлер ФРН вважає, що у конфлікті на Донбасі потрібна деескалація, а порушення кордонів має каратися

1 хв читати
Канцлер ФРН вважає, що у конфлікті на Донбасі потрібна деескалація, а порушення кордонів має каратися

Канцлер ФРН Олаф Шольц вважає, що зусилля в конфлікті на Донбасі мають бути спрямовані на деескалацію, а за порушенням кордонів має слідувати покарання, заявив новий прес-секретар уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

"Канцлер уже наголосив на "нормандському форматі", наголосив на тому, що всі зусилля мають бути спрямовані на деескалацію. Він також наголосив, що недоторканність кордонів була закладена ОБСЄ, і той, хто порушує це основне правило, має розраховувати на штраф", - сказав Гебештрайт журналістам у Берліні у понеділок.

Раніше Шольц, коментуючи ситуацію на російсько-українському кордоні, говорив, що можливі порушення кордонів України та агресія не мають залишатися без наслідків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА