Інтерфакс-Україна
11:46 14.12.2021

Зеленський: З боку РФ дивно вимагати гарантій нерозширення НАТО, коли вона сама порушила стільки обіцянок

1 хв читати

Російська сторона не може вимагати від України жодних гарантій після порушення власних обіцянок, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю італійській газеті La Repubblica, текст якого розміщено на сайті глави держави.

Коментуючи вимоги президента РФ Володимира Путіна щодо надання письмових гарантій невступу України до НАТО, Зеленський нагадав, що раніше Україна вже отримувала від РФ гарантії безпеки.

"Наша держава віддала свою частину радянського ядерного арсеналу – третю за потужністю у світі, а у відповідь отримала, зокрема й від Росії, запевнення поважати наші кордони й нашу безпеку. Усе це було викинуто на смітник. Тож дивно чути від російської сторони прохання про будь-які гарантії, коли стільки обіцянок уже порушено самою російською стороною", - наголосив президент України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

ВАКС продовжить обрання Чернишову запобіжного заходу 18 листопада

Захист просить ВАКС відмовити в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу Чернишову

Рада має ухвалити держбюджет на наступний рік 2 грудня - Підласа

Диверсії на залізниці в Польщі розслідують як терористичні акти на користь іноземної розвідки – прокуратура

АМКУ оштрафував двох виробників дієтичних добавок загалом на 11,1 млн грн

Прізвище нардепа Мамки фігурує на плівках про корупцію у "Енергоатомі" - Абакумов

Керівник ДП "НДІБВ" Савченко просить взяти Чернишова на поруки

Сили оборони проводять штурмові дії біля Яблукового, йдуть запеклі бої біля Варварівки на Гуляйпільському напрямку - речник

Буданов про справу "Мідас": антикорупційні органи відмінно спрацювали, викривши незаконну схему

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА