Інтерфакс-Україна
19:18 14.12.2021

У понад 70 країнах зареєстровано випадки зараження "омікроном"

1 хв читати
У понад 70 країнах зареєстровано випадки зараження "омікроном"

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що зараз випадки захворювання на штам "омікрон" зафіксовані в 77 країнах.

"У 77 країнах зареєстровані випадки захворювання на "омікрон", він, можливо, зараз потрапив до більшості країн, в яких він ще навіть не виявлений", - сказав Гебрейєсус на брифінгу у вівторок.

Він додав, що, незважаючи на те, що тяжких випадків захворювання на "омікрон" мало, кількість заражень стрімко зростає, що в результаті може призвести до перевантаженості лікарень.

"Омікрон" виявили у листопаді на півдні Африки. Фахівці вважають, що він може загрожувати, оскільки поширюється набагато швидше, ніж інші штами, які виявляли вчені за період пандемії, і містить велику кількість мутацій.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна планує за 5 років залучити понад $2 млрд в понад 20 проєктів в сфері критично важливих матеріалів – URC2025

Росія вночі використала по Україні 26 крилатих ракет і 597 дронів, потрібні жорсткі вторинні санкції – Зеленський

Унаслідок атаки РФ на Львів пошкоджено три корпуси Львівської політехніки – місцеве ЗМІ

Атака на Чернівці: двоє загиблих, 4 важкопоранених, 10 легкотрамованих – ДСНС

ГУР зафіксувала черговий доказ воєнних злочинів РФ, зокрема 155 бригади морської піхоти

Кількість постраждалих через нічну атаку по Львову зросла до шести людей, серед них дитина – ОВА

Редакція ZN.UA виступила з заявою стосовно "тиску влади на голову ЦПК Віталія Шабуніна"

Начальник Чернівецької ОВА спростував смерть ще двох важкопоранених у Чернівцях, кількість жертв двоє

До чотирьох зросла кількість постраждалих від російського удару по Полтавській громаді - ОВА

На Черкащині внаслідок російської атаки пошкоджені будинки та електромережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА