Інтерфакс-Україна
11:09 15.12.2021

Рада в четвер може провести позачергове засідання - Корнієнко

1 хв читати
Рада в четвер може провести позачергове засідання - Корнієнко

Верховна Рада може в четвер, 16 грудня, провести позачергове засідання, повідомив перший заступник голови парламенту Олександр Корнієнко.

"Так, зібрали підписи (за проведення позачергового засідання - ІФ)... Щодо шахтарів (нардеп Михайло Волинець ініціював проведення позачергового засідання для розгляду законопроекту №5891-1 стосовно виділення 2,4 млрд грн для стабілізації роботи шахт державної форми власності - ІФ) запустився процес: буде Стефанчук (голова парламенту Руслан Стефанчук - ІФ) призначати на завтра (16 грудня - ІФ) позачергове засідання, напевно, після завершення основного. Це засідання з одного питання поки що", - сказав Корнієнко журналістам у кулуарах парламенту в середу.

Водночас він зазначив, що в апараті парламенту поки що немає підписних листів із зібраними підписами за проведення позачергового засідання, яке ініціювала член групи "За майбутнє" Анна Скороход з метою розгляду питань щодо захисту прав фізичних осіб-підприємців.

"Я не впевнений, що стосовно ФОПів буде 150 підписів, ми їх поки що не бачили. Тому коли вони стануть реальними, їх тоді верифікує апарат Верховної Ради, й запуститься процес", - уточнив перший віце-спікер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули на Слов'янськ 2 авіабомби, 6 жителів поранені

РФ останніми атаками знищила більше половини українського газовидобутку – Bloomberg

Рада дозволила Держспецслужбі транспорту будувати військові та спецоб’єкти

Встановлено особу російського командира, який віддав наказ розстріляти цивільних у Куп'янську

Рада ввела тимчасове бронювання для нових працівників підприємств ОПК

Погода найближчими днями не зміниться: дощі і температура 10-15°

Держетнополітики видало 834 мандати для здійснення капеланської діяльності

Стефанішина обговорила з двопартійною групою сенаторів США подальші кроки у забезпеченні обороноздатності й безпеки України

Рятувальники ДСНС із Черкащини пройшли тренінги з першої допомоги від УЧХ

Голова МВС про зміни в оформленні документів для іноземців, які воюють у ЗСУ: Менше бюрократії, більше прав

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА