Інтерфакс-Україна
17:33 15.12.2021

Головою модного дому Chanel стане Ліна Наїр, яка обіймала раніше посаду HR-директора Unilever

1 хв читати
Головою модного дому Chanel стане Ліна Наїр, яка обіймала раніше посаду HR-директора Unilever

Головним виконавчим директором французької Chanel SA призначено Ліну Наїр, яка раніше обіймала посаду HR-директора в компанії Unilever Plc.

Цьогорічний CEO Ален Вертгаймер, який володіє модним домом Chanel разом зі своїм братом Жераром, із початку наступного року обійматиме посаду виконавчого голови компанії, йдеться у повідомленні Chanel.

Модні доми досить рідко призначають топ-менеджерів із-поміж сторонніх для сфери людей, пише The Wall Street Journal.

Наїр із 1992 року працювала в компанії Unilever, яка займається виробництвом продуктів харчування і товарів для дому. Вона розпочала кар'єру в індійському підрозділі Unilever і згодом суттєво просунулась за службою.

У Unilever зазначають, що Наїр стала наймолодшим HR-директором компанії, а також першою жінкою і першою представницею Азії на цій посаді.

Як CEO Chanel Наїр працюватиме в Лондоні, де з 2018 року розташовується глобальна штаб-квартира модного дому.

Chanel у 2020 році стала шостим у світі за обсягом виручки виробником товарів класу "люкс", свідчать дані Deloitte. Минулого року її продаж впав на 17,6%, порівняно з попереднім роком, до $10,1 млрд, в умовах пандемії COVID-19.

За оцінками Bain & Co., сукупний продаж світових виробників класу "люкс" цього року становитиме майже 283 млрд євро, а до 2025 року зросте до 370 млрд євро.

 

ОСТАННЄ

Шмигаль висловив співчуття родинам загиблих унаслідок пожежі в Північній Македонії

В Північній Македонії унаслідок пожежі в нічному клубі загинули щонайменше 50 людей – ЗМІ

Волонтери УЧХ брали участь у ліквідації наслідків атаки російських БПЛА по Чернігову

Новий прем'єр Канади Карні: настав час Росії сісти за стіл переговорів

Окупанти 20 разів обстрілювали Донецьку область за добу, постраждали п'ятеро людей - Філашкін

Білий дім оприлюднив низку зауважень до роботи "Голосу Америки"

Через атаку ворожих БпЛА сталося загорання на території підприємства у Фастівському районі - Калашник

Уночі збито 47 з 90 ворожих БпЛА, 33 безпілотники-імітатори локаційно втрачені – Повітряні сили

Через удар ворожого БпЛА по Ізюму 1 загибла, 3 постраждалих

Рубіо і Лавров домовились щодо продовження роботи над відновленням зв’язків між США та Росією

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА