Інтерфакс-Україна
21:23 15.12.2021

Зеленський закликав Захід до санкційної політики щодо Росії до настання ескалації на Донбасі

1 хв читати
Зеленський закликав Захід до санкційної політики щодо Росії до настання ескалації на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський закликав країни Європейського Союзу до застосування запобіжної санкційної політики щодо Росії до настання можливої ескалації на Донбасі.

"Деякі лідери пропонують формат реагування на ймовірну ескалацію після ескалації з боку Росії. І застосувати потужну санкційну політику. Ми змогли пояснити нашим європейським колегам, що санкційна політика "після" вже нікого, чесно кажучи, не цікавить. Ми за потужну санкційну політику до ескалації і тоді ймовірної ескалації може не бути. Такі відносини, що випереджають небезпечні кроки, зможуть зупинити конфлікт на сході нашої країни, який відбувається вже 8 років", - заявив Зеленський під час спілкування з журналістами на саміті Східного партнерства.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відкинули ворога в Покровському районі, росіяни просунулися в Донецькій та Запорізькій областях – DeepState

Мінкультури презентувало методичні рекомендації доступності культурних послуг та "Мапу безбар’єрності" закладів культури

ПС ЗСУ: Збито/подавлено 72 із 128 ворожих БпЛА, зафіксовані влучання на 10 локаціях

До Києва прибула міністерка економіки Німеччини - ЗМІ

У Херсоні внаслідок обстрілу постраждали девʼятеро людей, серед них підліток

Генштаб зафіксував впродовж доби 120 бойових зіткнень

Росіяни обстріляли 15 населених пунктів Запорізької області, двоє поранених – ОВА

Росія таємно закуповувала західне обладнання для підводної системи спостереження в Арктиці – ЗМІ

Сили безпілотних систем уразили за добу 868 ворожих цілей

Чергова ворожа атака залишила без світла 19 населених пунктів на Кіровоградщині - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА