Інтерфакс-Україна
08:13 17.12.2021

Рецидивіст "замінував" харківський залізничний вокзал, йому загрожує до 6 років в'язниці

1 хв читати
Рецидивіст "замінував" харківський залізничний вокзал, йому загрожує до 6 років в'язниці

У Харкові на проспекті Науки поліція затримала раніше засудженого жителя Миколаївської області за підозрою в свідомо неправдивому повідомленні про мінування залізничного вокзалу.

"Громадянина затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України... Мотиви його вчинку встановлюються", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Харківській області.

Повідомлення про те, що на території залізничного вокзалу в Харкові закладено вибухівку надійшло на спецлінію 102 у п'ятницю близько 13:00. Під час перевірки приміщення вокзалу та привокзальної території вибухонебезпечних предметів та речовин виявлено не було. Під час проведення оперативних заходів поліцейські встановили, що помилковий виклик здійснив 35-річний житель Миколаївської області, раніше засуджений за аналогічні злочини, а також майнові злочини і завдання тілесних ушкоджень.

Затриманому готується повідомлення про підозру за ч.1 ст.259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення або пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 2 до 6 років ув'язнення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідер путчу на Мадагаскарі оголосив себе тимчасовим президентом країни

Норвегія планує виділити 2 млрд норвезьких крон на придбання військової техніки для України у 2026 р.

Шмигаль на "Рамштайні" закликав партнерів допомогти в покритті половини оборонних потреб на 2026 р. та терміново передати додаткові системи ППО

Міністр оборони Німеччини оголосив про додаткову військову допомогу Україні на понад EUR2 млрд

McDonald’s відкрив 49-й ресторан у Києві

Шмигаль на "Рамштайні" назвав пріоритети на 2025-26 рр.: PURL, українська зброя, далекобійна артилерія

Рютте: НАТО надасть "Рамштайну" всю необхідну підтримку

Гілі: За 8 місяців роботи "Рамштайну" під керівництвом Лондона та Берліна взято зобов’язань на 50 млрд фунтів стерлінгів

Найпопулярнішими професіями серед зарахованих аспірантів є комп'ютерні науки, економіка і медицина

Геґсет: Під керівництвом Трампа війні РФ проти Україні буде покладено край

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА