Інтерфакс-Україна
06:50 18.12.2021

На Львівщині загинув шахтар через обвал породи

1 хв читати
На Львівщині загинув шахтар через обвал породи

У Львівській області на шахті "Надія" загинув шахтар через обвал породи, повідомив лідер Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook.

"З шахти "Надія"(Львівщина) повідомляють про загибель шахтаря, 1986 року народження. На глибині 544 м у 164 бортовому штреку стався обвал породи. На місце надзвичайної події виїхали 2 відділення рятувальної служби. За повідомленням рятувальників, медсестра підземного медичного пункту надавала допомогу, але, на жаль, дорогою на поверхню гірник помер", - йдеться у пості.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп відповів на судовий позов через будівництво бальної зали

Сумська громада зазнала атаки ворожих дронів, зафіксовано влучання в інфраструктуру

ДБР встановлює обставини ДТП за участі нардепа Саламахи

Понад 800 тис. абонентів у Києві без світла, Міненерго спрямувало додаткові 50 тонн дизелю для роботи генераторів - Шмигаль

Через обстріли ситуація з електро- і теплопостачанням у Деснянському районі залишається складною - ДТЕК

У ДТП загинув нардеп від "Слуги народу" Орест Саламаха

Росіяни атакували в неділю Миколаївщину, п'ятеро постраждалих

Тихановська у Вільнюсі публічно назвала Зеленського символом боротьби за демократію

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні зусилля з відновлення безпеки в Європі

"Укренерго" в понеділок продовжуватиме застосовувати обмеження електроенергії в усіх регіонах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА