Інтерфакс-Україна
07:34 21.12.2021

У результаті вибуху в житловому будинку в м. Кам'янське госпіталізовано одну людину

1 хв читати
У результаті вибуху в житловому будинку в м. Кам'янське госпіталізовано одну людину

Через вибух у м. Кам'янське (Дніпропетровська область) було госпіталізовано одну людину, повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій вранці у вівторок.

"20 грудня о 16 год. 45 хв. у м. Кам'янське у квартирі на четвертому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку стався вибух газоповітряної суміші з подальшим горінням, внаслідок чого постраждала 1 особа, її госпіталізовано до лікарні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вибухом пошкоджено міжкімнатні перегородки, перегородку між квартирами та частково пошкоджено перекриття між 4 та 5 поверхами (незначні тріщини). О 17 год. 25 хв. підрозділами ДСНС пожежу ліквідовано на площі 50 м2.

Від ДСНС залучалося 12 осіб та 3 одиниці техніки.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий дім: зустріч Трампа і Путіна пройде у форматі "три на три" за участю Рубіо і Віткоффа (розширена)

Президент США Трамп та Володимир Путін розпочали зустріч на Алясці

Президент США Трамп та Володимир Путін розпочали зустріч на Алясці

Генштаб підтвердив звільнення шести населених пунктів на Донеччині силами НГУ "Азов"

Літак Трампа приземлився в Анкоріджі

Зустріч Трампа і Путіна пройде у форматі "три на три" за участю Рубіо і Віткоффа

Сирський: Збільшуємо тиск на окупантів, протидіємо спробам противника просунутися вперед

Через ворожу атаку по центральному ринку Сум вогнем знищено десять кіосків

"Азов" повідомив про зачищення від ворога Золотого Колодязя та шести сіл і знищення 271 окупанта – заява

Суд відмовився задовольнити клопотання про взяття під варту і відсторонення від посади керівника апарату КМДА Загуменного

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА