Інтерфакс-Україна
12:27 21.12.2021

Україна незабаром відкриє нові посольства у багатьох країнах – президент

1 хв читати

Україна посилює свою дипломатичну присутність і незабаром відкриє нові посольства у багатьох країнах, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Потрібно відходити від шаблонного бачення, шукати постійно нові можливості, шукати постійно нові ринки. Це про результат. Ми не використовуємо потенційних можливостей в Індії, Китаї, Латинській Америці. Тільки почнемо відкривати Африку. Або на Близькому Сході – де там Україна? Це одні із центрів світового розвитку, які мають глобальні точки зростання", - сказав Зеленський, виступаючи на щорічній конференції послів України "Дипломатія 30. Стратегія сильної держави".

За його словами, "ми фактично маємо наново відкривати ці регіони для України, бізнесу і товарів".

"Ми посилюємо свою дипломатичну присутність і незабаром відкриємо нові посольства у багатьох країнах", - заявив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Португалія відмовилася від заміни своїх винищувачів F-16 на більш сучасні F-35 через Трампа – ЗМІ

Велика Британія надасть 2 мільярди фунтів стерлінгів кредиту союзницьким урядам для закупівлі зброї британського виробництва – ЗМІ

Суд зобов’язав Мінкульт передати костел парафії: ухвалено остаточне рішення

Ціни на свинину можуть зрости через наближення Великодніх свят - аналітики

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА