21:47 21.12.2021

Планів про зустріч Байдена та Путіна поки що немає, країнам потрібно працювати на дипломатичному рівні

1 хв читати
Планів про зустріч Байдена та Путіна поки що немає, країнам потрібно працювати на дипломатичному рівні

Планів про проведення зустрічі між американським президентом Джо Байденом і президентом РФ Володимиром Путіним поки що немає, заявив у вівторок держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Поки що немає планів зробити це (провести зустріч Байдена та Путіна - ІФ)", - сказав Блінкен, під час виступу в держдепі.

За його словами, країнам необхідно працювати на дипломатичному рівні над спірними питаннями. "Нам потрібний прогрес у тому, що стосується дипломатії", - додав глава держдепу.

"Ми хочемо бачити деескалацію з боку Росії, що вона відводить свої війська від кордону з Україною", – додав він.

Він зазначив, що "набагато сприятливіше вести розмову в ситуації, коли є деескалація, а не коли, навпаки, відбувається ескалація".

Блінкен зазначив, що США підтримують і сприяють зусиллям Німеччини та Франції щодо роботи в рамках "нормандського формату".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА