Інтерфакс-Україна
16:10 22.12.2021

Понад чверть українців стикалися з відключенням світла з початку опалювального сезону – КМІС

1 хв читати
Понад чверть українців стикалися з відключенням світла з початку опалювального сезону – КМІС

26,1% українців стикалися з випадками відключення електроенергії у своєму будинку з початку поточного опалювального сезону, свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) 13-16 грудня.

Стверджують, що не стикалися із відключеннями, – 73,2%.

Респондентів також запитували про їхнє ставлення до купівлі електроенергії в Білорусі. 32,4% вважають, що це необхідно, щоб уникнути відключень, а 33,5% вважають це небезпечним, оскільки Білорусь і РФ будуть спільною Союзною державою, а ще 9,8% вважають це неприпустимим через те, що це підтримка режиму Олександра Лукашенка. Водночас чверть респондентів (24,3%) не змогли визначитися зі своєю думкою.

Опитування проводили методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера (computer-assisted telephone interviews, CATI) серед 1 203 респондентів віком від 18 років із усіх підконтрольних уряду регіонів України. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 та з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Клименко обговорив з головою The Romulus T. Weatherman Foundation Моббс ідентифікацію тіл загиблих захисників

Головком НАТО в Європі розповів подробиці операції альянсу на східному фланзі

Свириденко обговорила з головою МЗС Великої Британії посилення економічного тиску на Росію

США запропонують G7 створити юридичний механізм для вилучення заморожених активів РФ

Застосунок "Реєстр+" буде тимчасово недоступний у зв’язку з проведенням технічних робіт

Глава МЗС Польщі: закликаємо Угорщину зняти вето на відкриття першого кластера переговорів про вступ України в ЄС

Інтенсифікація атак РФ після зустрічі на Алясці свідчить про те, що Москва не бажає миру – Сікорський

Ворог увесь день обстрілював Нікопольщину з дронів та артилерії, загинула жінка, є численні пошкодження будівель

Генсек НАТО оголосив про початок операції альянсу Eastern Sentry на східному фланзі

Сибіга відзначив суттєвий прогрес у вирішенні чутливих історичних питань з Польщею

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА