Інтерфакс-Україна
16:25 22.12.2021

Влада Італії готує нові коронавірусні обмеження

1 хв читати
Влада Італії готує нові коронавірусні обмеження

Уряд Італії готує обмеження, покликані стримати поширення COVID-19, повідомляють у середу європейські ЗМІ з посиланням на прем'єр-міністра Маріо Драгі.

Очікується, що в четвер у Римі відбудеться зустріч, на якій офіційні особи обговорюватимуть якраз нові обмежувальні заходи, включаючи повернення маскового режиму в громадських місцях. У приміщеннях італійців можуть зобов'язати носити не просто маски, а респіратор FFP2.

Крім того, обговорюватиметься впровадження обов'язкової вакцинації для різних категорій службовців. На сьогодні вакцинація є обов'язковою для працівників охорони здоров'я, вчителів, правоохоронних органів та військовослужбовців.

В Італії за час пандемії зареєстрували понад 5,4 млн випадків зараження коронавірусом, померли 135,9 тис. осіб. Наразі італійська влада, як і влада інших країн Європи, побоюється нової хвилі пандемії, викликаної штамом "омікрон".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте поінформував Зеленського щодо роботи з країнами, які готові долучитися до ініціативи закупівлі американської зброї

Росіяни на фронті застосовують тактику "тисячі порізів" – Сирський

У відпочинковому таборі на Львівщині від кишкової інфекції постраждали 32 людини

Росіяни збільшують своє угруповання на 9 тис. осіб щомісяця, хочуть до кінця року сформувати 10 нових дивізій – Сирський

Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК

Україна та Греція будуть працювати над реалізацією розбудови транспортно-логістичних коридорів у Південно-Східній Європі - Зеленський

Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян

ВАКС взяв під варту ексначальника Рубіжанської МВА Юрченка з можливістю застави 6 млн грн

В Бухаресті помер колишній президент Румунії Йон Ілієску

"Європейська солідарність" ініціює законопроєкт про відновлення конкурсного відбору прокурорів до Офісу генпрокурора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА