19:56 24.12.2021

Президент Молдови заявляє, що до її планів не входить зустріч із лідером Придністров'я

1 хв читати
Президент Молдови заявляє, що до її планів не входить зустріч із лідером Придністров'я

Президент Молдови Майя Санду заявила, що не планує зустрічатись із лідером Придністров'я.

У п'ятницю ввечері під час передачі "П'ятниця з Анатолієм Голем" на телеканалі РТР-Молдова, відповідаючи на питання про можливу зустріч з лідером Придністров'я Вадимом Красносельським, вона сказала: "В уряді є Бюро з реінтеграції, є встановлені формати діалогу. Всі проблеми вирішуються в рамках цих форматів. Коли потрібно було обговорювати проблеми з постачанням газу на обидва береги Дністра, прем'єр-міністр дзвонила Красносельському, обговорили ці питання. У мене не заплановані зустрічі з Красносельським", - сказала Санду.

При цьому вона наголосила, що налагоджено співпрацю на міжвідомчому рівні, "органи влади Молдови вирішують проблеми, з якими стикаються громадяни Молдови з лівого берега Дністра".

“Ми продовжуємо надавати лівобережжю Дністра допомогу у боротьбі з пандемією COVID-19, у вирішенні інших проблем, з якими стикаються громадяни", - наголосила президент.

Вона висловила занепокоєння проблемою дотримання прав людини у Придністровському регіоні, наголосивши на необхідності звільнення політичних ув'язнених, зокрема лідера Комуністичної партії Придністров'я Олега Хоржана.

"Ми ці питання порушуватимемо постійно, оскільки ситуація з правами людини в Придністров'ї деградує", - сказала Санду.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА