Інтерфакс-Україна
07:52 25.12.2021

Міненерго виділило додаткові 92 млн грн на зарплату шахтарям

1 хв читати
Міненерго виділило додаткові 92 млн грн на зарплату шахтарям

Міністерство енергетики України доправило на шахти додаткових 92 млн грн на виплату зарплати гірникам.

"У п'ятницю, 24 грудня, гірники державних шахт отримали 92 млн гривень на виплату заробітної плати... Кошти будуть використані на виплату заробітної плати гірникам державних шахт, які мають право на отримання державної підтримки", – повідомляє прес-служба на сайті Міненерго.

У відомстві додали, що це додаткові кошти, які вдалося акумулювати за рахунок економії бюджету міністерства та відповідного перерозподілу видатків з інших бюджетних програм.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування

22 депутати фракції "Слуга народу" не голосували за призначення Шмигаля першим віцепрем'єром - міністром енергетики

В Ірпені водопостачання та водовідведення функціонує в штатному режимі – ОВА

Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними

Станом на 1 січня в Україні підтверджено пошкодження/руйнація більш 2,5 тис об’єктів в медзакладах

Шістнадцятирічна дівчина постраждала внаслідок ворожого удару по Харкову

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА