Інтерфакс-Україна
14:50 25.12.2021

Поліція перевіряє інформацію про мінування ТРЦ у Дарницькому районі Києва

1 хв читати
Поліція перевіряє інформацію про мінування ТРЦ у Дарницькому районі Києва

Правоохоронці в суботу перевіряють інформацію про мінування торговельно-розважального центру на Дніпровській набережній у Дарницькому районі столиці, триває евакуація відвідувачів і персоналу, повідомляє поліція Києва.

"Сьогодні до столичної поліції на спецлінію "102" надійшла інформація про мінування торговельно-розважального центру на Дніпровській набережній у Дарницькому районі столиці. За викликом негайно виїхали профільні служби поліції та представники інших відомств. Наразі триває евакуація відвідувачів ТРЦ і персоналу", - зазначено в повідомленні.

Вибухотехніки перевіряють приміщення та прилеглу територію з метою виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів.

Зібрані відомості за цим фактом зареєстровано в Дарницькому управлінні столичної поліції. За результатами перевірки визначатиметься правова кваліфікація цієї події.

За даними ЗМІ, "замінували" ТРЦ River Mall.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

Українські військові знищили російський екіпаж, відповідальний за вбивство однорічної дитини на Херсонщині – Генштаб ЗСУ

Словаччина може перестати блокувати наступний пакет санкцій ЄС проти Росії – ЗМІ

Сили оборони стримують російський наступ, з початку доби сталося 120 бойових зіткнень – Генштаб ЗСУ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА