Інтерфакс-Україна
07:26 26.12.2021

В Україні знову стартував новорічний проект "Дивовижна поштівка"

1 хв читати
В Україні знову стартував новорічний проект "Дивовижна поштівка"

У мережі Інтернет вдруге стартував новорічний проект "Дивовижна поштівка", створений за ініціативою дружини президента Олени Зеленської, повідомила прес-служба президента.

"Колекція електронних поштівок від українських художників створена під патронатом першої леді Олени Зеленської", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, гасло проекту – " Листівки, які поєднують традиції з мистецтвом, сучасні технології з прадавніми символами, а українців – одне з одним".

Малюнки для листівок, як і минулого року, створили українські художники з різних міст країни. Цього разу до фольклорних сюжетів додалися сучасні. Зокрема, це "Різдвяний ярмарок", "Тигристий Новий рік" та навіть "Новорічний Zoom". Усі поштівки анімовані.

Вони вже викладені на сайті: https://dyvo-poshtivka.com.ua/ та доступні для відправки через будь-який месенджер.

"Вам залишається підписати і надіслати їх тим, хто вам важливий. Для цього достатньо зайти на сайт, вибрати сюжет, від якого тепло і віриться в дива, і вже за секунду вітання "оживе" у смартфоні близької людини", - розповіла Олена Зеленська.

Над проектом працювало креативне агентство Green Penguin за сприяння телеканалу СТБ, який підтримує проект уже другий рік поспіль. Зазначається, що за минулі зимові свята українці, які скористалися сайтом, надіслали майже 80 тисяч поштівок.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

15 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Трекер підтримки України: військова допомога різко скорочується попри нову ініціативу НАТО

Умєров зустрівся у США з представниками найбільших американських оборонних компаній

Оборонні відомства держав НАТО домовляються про спрощення збивання російських літаків – ЗМІ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА