Інтерфакс-Україна
15:36 26.12.2021

Берлін і Вашингтон по-різному оцінюють загрозу вторгнення Росії в Україну - ЗМІ

1 хв читати

Німеччина, на відміну від США більше сумнівається, в тому, що Росія справді має намір напасти на Україну, повідомляє "Європейська правда", посилаючись на агентство Reuters повідомили два джерела в уряді Німеччини на умовах анонімності,

Reuters спирається на інформацію двох джерел в уряді Німеччини на умовах анонімності,

Берлін, за даними Reuters, прагне до деескалації напруженості, що склалася.

Одне з джерел також підтвердило, що топ-чиновники Німеччини і Росії погодилися на рідкісну особисту зустріч наступного місяця, щоб послабити політичне напруження навколо України.

Радник канцлера ФРН Олафа Шольца із зовнішньої політики Єнс Плетнер і російський парламентер по Україні Дмитро Козак домовилися зустрітися після тривалої телефонної розмови в четвер, повідомило джерело на умовах анонімності.

Після вступу на посаду в цьому місяці Шольц відзначав необхідність діалогу з Росією про нарощування її військової потужності на українському кордоні, одночасно приєднуючись до західних союзників у підтримці санкцій у разі вторгнення Москви.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

Мін'юст готовий ініціювати санкції щодо причетних до вилучення та знищення архівів на окупованих територіях

Голова Укрдержархіву Хромов задекларував 2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА