Інтерфакс-Україна
19:32 26.12.2021

У Бердянську побилися місцеві депутати міської та районної рад

1 хв читати
У Бердянську побилися місцеві депутати міської та районної рад

У Бердянську на автодорозі побилися місцеві депутати міської та районної рад. Одного з них травмовано, – повідомляє Відділ комунікацій ГУ Нацполіції у Запорізькій області.

За інформацією прес-служби відомства, 25 грудня увечері у Бердянську на вул. Волонтерів між пасажиром та водієм двох транспортних засобів стався конфлікт, у ході якого чоловік 1975 р.н. завдав кілька ударів по голові своєму опоненту 1978 р.н.

Таким чином, учасники руху заперечували перевагу своїх автомобілів на автодорозі.

Поліцією встановлено, що обидва чоловіки є депутатами Бердянської міської та районної рад від різних партій.

Постраждалий депутат звернувся по медичну допомогу до Бердянської міської лікарні.

За фактом конфлікту відкрито кримінальне провадження за ст.125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження).

Заключну правову кваліфікацію конфлікту буде визначено відповідно до результатів судово-правової експертизи.

Як повідомляється в пабліках Бердянська, сторона потерпілого стверджує, що його було побито на дорозі групою осіб, які перебувають у стані сильного алкогольного або наркотичного сп'яніння, які після його побиття зникли на автомобілі. За версією очевидців, нападники намагаються уникнути відповідальності.

Наразі постраждалий перебуває у лікарні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Тернополі через атаку РФ пошкоджені сім багатоповерхівок та 10 підприємств

Більше 60 постраждалих та 12 жертв через атаку РФ - МВС

Зеленський про нічну атаку РФ: Кожен такий терористичний російський удар – це достатня причина для нових санкцій

Унаслідок масованої ворожої атаки в чотирьох районах Києва пошкоджені будинки, 11 осіб постраждали – мер

Лубінець про атаку РФ: У відповідь на цей терор цивілізований світ має об'єднатися та зупинити його

Сибіга про атаку РФ: Світ має тиском вимагати від Росії припинити вбивства

Окупанти атакували дроном цивільного в Херсоні - ОВА

Сибіга обговорив з президентом Азербайджану ключові теми українсько-азербайджанських відносин

За ніч і ранок збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БПЛА

Єрмак про нічну атаку: Замість припинення вогню – вбивства і без тиску на Москву отримуємо смерть наших людей, нинішній тиск недостатній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА