Інтерфакс-Україна
07:25 28.12.2021

Радник президента США запевнив Польщу у готовності захищати її у разі "агресії Росії"

1 хв читати
Радник президента США запевнив Польщу у готовності захищати її у разі "агресії Росії"

Про готовність Вашингтона забезпечити підтримку своїх союзників НАТО на східному фланзі із застосуванням статті 5 статуту НАТО в умовах концентрації Росією військ на кордоні з Україною заявив радник президента Джо Байдена з національної безпеки Джейк Салліван.

"Салліван підтвердив, що США підтримують застосування статті 5 статуту Організації північноатлантичного договору і наголосив на готовності Сполучених Штатів надавати допомогу союзникам на східному фланзі у справі захисту своїх країн", - йдеться у повідомленні Білого дому про телефонну розмову Саллівана з головою Бюро національної безпеки при президенті Польщі Павлом Солохом.

Білий дім поінформував, що сторони "обмінялися думками щодо нарощування військової могутності Росії поблизу кордону з Україною та підтвердили важливість єдності союзників у дипломатичних зусиллях та зусиллях зі стримування".

Стаття 5 Статут НАТО передбачає, що збройний напад на одну або кілька країн-членів Альянсу розглядатиметься як напад на всіх учасниць Північноатлантичного договору.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА