Інтерфакс-Україна
08:42 28.12.2021

Кількість виявлених заражень COVID-19 у світі перевищила 281,4 млн

1 хв читати

Кількість зареєстрованих випадків зараження коронавірусом COVID-19 у світі на ранок вівторка зросла до 281 млн 409 тис. 956, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

З початку поширення вірусу у світі після зараження COVID-19 померло 5 млн 406 тис. 525 осіб.

До країн з більш ніж 20 млн випадків зараження COVID-19, як і раніше, входять США, Індія та Бразилія.

Лідерство за кількістю заражених і померлих, зберігають США, де виявлено 52 млн 793 тис. 379 інфікованих COVID-19. Кількість летальних випадків становила 818 тис. 371.

Друге місце за кількістю заражених, займає Індія, де кількість підтверджених випадків COVID-19 досягла 34 млн 799 тис. 691, а кількість померлих від наслідків зараження вірусом у країні зросла до 480 тис. 290 осіб.

На третьому місці знаходиться Бразилія, де коронавірусом заразилися 22 млн. 250 тис. 218 осіб, з них померли 618 тис. 797 осіб.

Портал Worldometer, який спеціалізується на статистичних даних з найважливіших світових подій, повідомив, що коефіцієнт смертності на 1 млн. населення планети склав на ранок вівторка 695,7. У США на 1 млн жителів померло 2 тис. 515 осіб, Індії – 343, Бразилії – 2 тис. 880.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Сили оборони відбили з початку доби 191 ворожу атаку - Генштаб

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА