15:48 28.12.2021

Волинська та Запорізька області найближчим часом можуть вийти із "червоної" зони епіднебезпеки – нарада у Зеленського

1 хв читати
Волинська та Запорізька області найближчим часом можуть вийти із "червоної" зони епіднебезпеки – нарада у Зеленського

Дві області України, Волинська та Запорізька, можуть бути виведені із "червоної" зони епідемічної небезпеки. Про це повідомили представники уряду під час селекторної наради під головуванням президента України Володимира Зеленського у вівторок.

"З огляду на показники захворюваності минулого тижня було скасовано "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Сумської, Миколаївської, Київської та Черкаської областей. Найближчим часом також розглядатимуть питання можливого скасування "червоного" рівня епіднебезпеки на території Волинської та Запорізької областей", – повідомляє прес-служба глави держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

USAID розірвало грантову угоду на $75 млн з Фондом підтримки енергетики в EUR1 млрд – Секретаріат ЕС

До міжнародного Реєстру збитків у Гаазі додали категорію зниклих безвісти – Федоров

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться до 10 травня – ДПСУ

Чернишов: питання залучення мігрантів є умовою повоєнного розвитку економіки, але суспільство ще не готове до цього

ЄС визначив коло товарів зі США, на які може запровадити мита - ЗМІ

Чехія візьме участь в 6 проєктах модернізації українських медзакладів

У держави не існує окремих політик чи програм для українців за кордоном - Чернишов

Інформація про захоплення росіянами Суджі станом на зараз не відповідає дійсності – Коваленко

Генштаб ЗСУ: від початку доби було 66 боєзіткнень, противник найбільш активно діє на покровському та торецькому напрямках

Латвійська airBaltic підтвердила готовність відновити авіапольоти з України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА