Інтерфакс-Україна
23:29 31.12.2021

Франція продовжує реєструвати рекорди заражень коронавірусом

1 хв читати
Франція продовжує реєструвати рекорди заражень коронавірусом

Франція третій день поспіль перевищує рівень 200 тис. добових заражень коронавірусною інфекцією, встановивши у п'ятницю черговий рекорд у 232 тис. нових випадків COVID-19, повідомило Національне агентство громадської охорони здоров'я.

Попередня найбільша за всю пандемію кількість хворих на коронавірус за добу була зареєстрована минулої середи - 208 тис.

Франція дійшла дуже високого рівня зараження COVID-19: в середньому в країні за останній тиждень зареєстровано 1251 випадок захворювань на 100 тис. жителів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА