Інтерфакс-Україна
11:11 01.01.2022

В Україні за минулу добу на пожежах загинули 12 людей

1 хв читати
В Україні за минулу добу на пожежах загинули 12 людей

В Україні в святковий період зросла кількість пожеж у житловому секторі, викликаних порушенням правил пожежної безпеки під час користування електрогірляндами, піротехнікою або необережним поводженням з вогнем, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Загалом за минулу добу, 31 грудня, в Україні виникло 125 пожеж у житловому секторі, на яких загинули 12 громадян і травмовані ще 4 людини", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з 31 грудня до 4 січня органи управління та формування ДСНС несуть службу в посиленому режимі. Для забезпечення реагування на можливі надзвичайні ситуації, пожежі та події, в системі ДСНС на цілодобовому чергуванні перебувають понад 7 тис. людей особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВККСУ заявила про спроби політичного та інформаційного тиску після публікацій у медіа

Стефанчук: Зняття українського прапора з будівлі парламенту Чехії - сумнівне досягнення

РФ вдарила по обласному центру в Запоріжжі, під атакою дитсадок і багатоповерхівки

Понад 160 бойових зіткнень за добу на фронті, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Трамп: Індія здебільшого припинила закупку російської нафти

Жовква обговорив із представницею НАТО реалізацію ініціативи PURL

Венс пояснив наслідки шатдауну в США

Глава МЗС Естонії: Китай має вплив, щоб зупинити агресію РФ та сприяти поверненню українських дітей

Україна та Швеція підписали угоду про співпрацю в розвитку оборонних технологій

Президент відзначив нагородами військових, які провели унікальну евакуацію пораненого бійця з російського оточення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА