11:37 01.01.2022

Польські прикордонники нарахували минулого року майже 40 тис. спроб незаконно потрапити до Польщі з Білорусі

1 хв читати
Польські прикордонники нарахували минулого року майже 40 тис. спроб незаконно потрапити до Польщі з Білорусі

Майже 40 тис. біженців намагалися минулого року незаконно перетнути білорусько-польський кордон, повідомили в прикордонній службі Польщі в суботу.

"В останній день 2021 року кордон Польщі та Білорусі намагалися незаконно перетнути 44 людини. У 2021 році польсько-білоруський кордон намагалися незаконно перейти 39,7 тис. разів, зокрема в грудні - 1,7 тис.", - йдеться в повідомленні відомства в Твіттері.

Через міграційну кризу в Литві та Польщі в 2021 році ввели на кордоні надзвичайний стан, почали зводити загородження з колючого дроту, посилювати охорону кордону для припинення потоків нелегалів з території Білорусі.

Ситуація на кордоні Білорусі та Польщі ускладнилася 8 листопада минулого року, коли до кордону з білоруського боку підійшли кілька тисяч мігрантів з країн Близького Сходу, що бажали перебратися до Євросоюзу. Польські офіційні особи назвали те, що відбувається, найскладнішим моментом із початку кризи на кордоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС України: Цікавий досвід Фінляндії в розбудові укриттів, підтримці ментального здоров’я та боротьбі з дезінформацією

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

Росіяни 44 рази обстріляли Донеччину, загинуло троє людей, 14 поранені

Росіяни атакували Берислав, одна людина загинула, одна поранена

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА