Інтерфакс-Україна
19:00 01.01.2022

Актриса Бетті Вайт померла на сотому році життя

1 хв читати
Актриса Бетті Вайт померла на сотому році життя

Володарка шести премій "Еммі" американська актриса та телеведуча Бетті Вайт померла 31 грудня, не доживши до свого 100-річчя трохи більше двох тижнів, повідомляє журнал "People" із посиланням на особистого агента актриси.

"Бетті пішла рано-вранці - спокійно, уві сні", - наводить слова представника актриси видання.

Вайт народилася 17 січня 1922 року в Ок-Парк, Іллінойс, США. Найбільшу популярність їй принесли комедійні ролі на телебаченні ("Золоті дівчатка", "Шоу Мері Тайлер Мур", "Красуні в Клівленді"), хоча вона знімалася - особливо з кінця 90-х років - і в кіно ("Ливень" (1998) , "Історія про нас" (1999), "Лейк Плесід: Озеро страху" (1999), "Пропозиція" (2009) та "Знову ти" (2010).

Крім шести премій "Еммі", актриса чотири рази номінувалася на премію "Золотий глобус", двічі ставала володаркою премії "Гільдії кіноакторів США" за найкращу жіночу роль у комедійному серіалі, а також отримала почесну нагороду гільдії "за внесок у кінематограф".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна з постраждалих внаслідок ракетної атаки на Берестин Харківської області померла у лікарні

Ворожі атаки на Дніпро призвели до затримок поїздів – Укрзалізниця

Будівлю в якій розташовані редакції телекомпанії Суспільне і Українського радіо в Дніпрі зруйновано внаслідок атаки ворога – ЗМІ

Дев'ятеро постраждалих внаслідок ракетних ударів по Берестину Харківської області - ОВА

Полковник Манько заявив про стабілізацію на трьох напрямках, зокрема – Гуляйпільському

Рішення МВФ щодо нової програми обсягом $8 млрд очікується у січні – глава БК Ради з зустрічі з місією Фонду

Єврокомісія погіршила прогноз зростання ВВП України у 2025р до 1,6%, у 2026р - до 1,5%

Дніпро і район масовано атакували російські БпЛА та спричинили пожежі – ОВА

Три блоки ХАЕС та РАЕС десять днів працюють на зниженій потужності після військових дій – МАГАТЕ

"Європейська солідарність" вимагає від Стефанчука заяви про розвал монобільшості - Геращенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА