Інтерфакс-Україна
20:53 05.01.2022

Блінкен заявив, що дуже складно досягти прогресу з РФ, коли та "приставила дуло до скроні" України

1 хв читати

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що для досягнення прогресу у вирішенні питань із Росією необхідна деескалація ситуації з Україною.

"Але реальне питання полягає в тому, чи серйозно Росія налаштована на дипломатичні зусилля та деескалацію. Важливо, щоб розпочалися ці переговори", - сказав Блінкен на прес-конференції.

"Дуже складно досягти будь-якого реального прогресу в будь-яких із цих сфер в умовах, коли спостерігається ескалація та погрози з дулом, приставленим до скроні України", - зазначив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Деснянської РДА закликав Київраду не підтримувати рішення про залучення кредиту для метро на Троєщину

Меру Вишгорода та директору підрядної організації висунули підозру в розтраті 6,6 млн грн

Енергетики повернули світло для майже 900 абонентів в Одеській області, знеструмлених після нічної атаки

Нобелівську премію з хімії 2025 року вручили за розробку металоорганічних каркасів

Сибіга закликав партнерів посилити підтримку громад Сумської області, які перебувають під обстрілами

Переважна частка місцевих бюджетів на культуру йде на зарплати

Уряд Німеччини готовий підтримати створення системи соціального житла в Україні

Дощі йтимуть по всій Україні найближчими днями, температура не зміниться

Фон дер Ляєн: Порушення повітряного простору ЄС є гібридною війною РФ

У Прилуках на нафтобазі значне задимлення через пожежу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА