17:42 06.01.2022

До Ради внесено законопроект щодо підвищення окладу поліцейським до 24 тис. грн

2 хв читати
До Ради внесено законопроект щодо підвищення окладу поліцейським до 24 тис. грн

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, яким пропонується прив'язати зарплату поліцейського до 10 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на 1 січня, що у 2022 році становить 24 810 грн.

Законопроект зареєструвала під №6506-1 у четвер група з 39 народних депутатів фракції "Слуга народу" та одного - від групи "Довіра".

Він пропонує доповнити ст. 94 закону "Про національну поліцію" чотирма пунктами, один з яких свідчить: "Посадовий оклад поліцейських не може становити менше ніж 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, крім курсантів (слухачів) вишів зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

При цьому передбачається, що грошове забезпечення поліцейських має складатися з посадового окладу, доплати за спеціальне звання, надбавки за вислугу років, доплати за роботу, що передбачає доступ до державної таємниці, доплати за науковий ступінь та/або вчене звання, премії (не більше ніж 30% посадового окладу). Щомісячна надбавка за вислугу років за наявності стажу служби в поліції від 1 до 2 років пропонується у розмірі 5%, а понад 25 років - 50% посадового окладу.

"Грошове забезпечення поліцейських має забезпечувати достатні матеріальні умови для належного виконання ними службових обов'язків з урахуванням характеру, інтенсивності та небезпеки роботи, забезпечувати відбір до поліції кваліфікованих кадрів, стимулювати досягнення високих результатів у службовій діяльності, компенсувати фізичні та інтелектуальні витрати працівників поліції", - йдеться у пункті, яким законопроект пропонує доповнити закон про Нацполіцію.

Як повідомлялося, закон про державний бюджет України встановлює у 2022 році прожитковий мінімум із 1 січня - 2393 грн, із 1 липня - 2508 грн, із 1 грудня - 2589 грн, зокрема, для працездатних громадян: із 1 січня - 2481 грн, із 1 липня - 2600 грн, із 1 грудня - 2684 грн. Водночас документ передбачає підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1 жовтня до 6,7 тис. грн порівняно з нинішніми 6,5 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили з артилерії по Гуляйполю Запорізької області, є поранені

Клименко разом із главами МВС Литви, Латвії та Естонії ознайомився з підготовкою рятувальників ДСНС у Львові

Усі шість реакторів Запорізької АЕС перебувають у "холодному зупині"

ППО і фронт є головними темами під час розмов із партнерами - Зеленський

Українська авіація за добу атакувала 11 районів скупчення сил противника

На фронті за добу було 60 зіткнень, на бахмутському напрямку ЗС України відбили 28 атак

Війська РФ за добу завдали по території України одного ракетного і 65 авіаударів

ЗС України та Мінстратегпром у травні мають намір запустити "Залізний полігон" для випробування зброї

Росіяни обстрілюють Донецьку область, є загиблі - голова ОВА

У ЗС України з'явилися підрозділи, що спеціалізуються на наземних дронах - Сухаревський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА