19:35 06.01.2022

Скасування ліцензій "Укрзалізниці" на перевезення набуде чинності лише в разі невиправлення порушень

2 хв читати
Скасування ліцензій "Укрзалізниці" на перевезення набуде чинності лише в разі невиправлення порушень

Державна служба України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпека") розпочала системну роботу щодо виправлення ситуації з безпекою на залізниці, планів заблокувати діяльність "Укрзалізниці" немає.

"Наказ набуває чинності лише в разі невиправлення порушень. Фактично, це попередження про можливе скасування ліцензії, а не саме скасування", - написав на своїй сторінці у Facebook голова "Укртрансбезпеки" Євген Зборовський.

Він уточнив, що перевірка відбувалася заздалегідь, і весь час, доки вона тривала, команди Міністерства інфраструктури України, "Укртрансбезпеки" та "Укрзалізниці" спільно працювали над усуненням порушень. "Звісно, порушення будуть виправлені, і ніхто залізницю зупиняти не збирається", - наголосив Зборовський.

Водночас він уточнив, що виявлені під час перевірки УЗ порушення існували роками, однак раніше подібні перевірки проводилися поверхово, а їхні результати приховували від громадськості.

"Ми розпочали системну роботу щодо виправлення ситуації з безпекою на залізниці. Наше завдання — вивести безпеку поїздок українською залізницею на якісно новий рівень. Не заблокувавши "Укрзалізницю", а разом із її командою виправити усі критичні моменти. Це спільна робота, яка стала можливою лише зараз", - наголосив він.

За його словами, першу за п'ять років перевірку дотримання "Укрзалізницею" ліцензійних вимог було проведено в липні 2021 року, і за її результатами було встановлено 116 невідповідностей (порушень), про які було повідомлено минулому керівництву компанії, яке відмовилося від співпраці.

Відразу після зміни керівництва УЗ було розпочато спільну підготовку до нової позапланової перевірки з метою встановлення реальної ситуації в компанії.

Позапланова перевірка завершилась 24 грудня 2021 року. Її результати очікувано показали низку порушень, які не виправляли роками, що й стало підставою для відповідного наказу, уточнив Зборовський.

Як повідомлялося, "Укртрансбезпека" призупинила ліцензії "Укрзалізниці" на перевезення пасажирів та небезпечних вантажів, УЗ зупиняти роботу не планує.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

За п'ятницю українські захисники відбили 8 атак ворога, знищили 19 одиниць техніки, вразили 1 повітряну ціль

За кошти, зібрані UNITED24, закупили 35 транспортних апаратів ШВЛ

Міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу "Електронна черга"

За п'ятницю українські захисники знищили до 60 окупантів, 5 одиниць техніки

Пам'ятаю у Львові, у школі, на такі повідомлення ми говорили: брехня, - Фрідман про чергові обвинувачення

На Південноукраїнській АЕС введено в експлуатацію третій і четвертий бризкальні басейни, що дозволить збільшити виробництво е/е на станції у літні місяці

Глава МАГАТЕ заохочує акти ядерного тероризму РФ в Україні та не діє щодо захисту її АЕС

Собор УПЦ висловив незгоду з позицією патріарха Кирила щодо війни в Україні та ухвалив рішення про повну незалежність, запропонував налагодити діалог із ПЦУ

Білорусь розгорнула групу РЕБ у Гомельській області, війська РФ продовжують штурм на Сєвєродонецькому напрямку - Генштаб ЗСУ

Російські окупанти в п'ятницю обстріляли Сумську область із мінометів, інформація про поранених і загиблих серед місцевих уточнюється

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА