Інтерфакс-Україна
14:43 07.01.2022

На Донеччині збройні формування не пропустили спостерігачів СММ ОБСЄ

1 хв читати
На Донеччині збройні формування не пропустили спостерігачів СММ ОБСЄ

У Донецькій області збройні формування не пропустили Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ в непідконтрольні уряду райони, повідомляється у щоденному звіті СММ ОБСЄ №3/2022 від 6 січня.

"На блокпості в н. п. Старомихайлівка (непідконтрольний уряду, 15 км на захід від Донецька) два озброєні члени збройних формувань не пропустили патруль місії на захід у населений пункт. Під час перебування на блокпості спостерігачі бачили, як цивільні особи перетинали його пішки", - зазначено у звіті.

Крім того, спостерігачі СММ повідомили, що російські найманці глушили безпілотний літальний апарат місії на Луганщині.

"Безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ малого радіусу дії зазнавав впливу перешкод сигналу GPS (за оцінкою, унаслідок імовірного глушіння) під час польоту над районами поблизу н. п. Степове (непідконтрольний уряду, 27 км на захід від Луганська)", - повідомили спостерігачі.

Загалом у звіті повідомляється про 85 порушень режиму припинення вогню в Донецькій області (зокрема про п’ять вибухів) та про 58 порушень у Луганській області (зокрема про чотири вибухи).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

Міноборони Великої Британії повідомило про загибель військовослужбовця в Україні

Постпред України заявив на Радбезі ООН, що Україна не торгує суверенітетом і територією

Російський НПЗ у Сизрані припинив роботу внаслідок пошкодження українськими дронами - ЗМІ

Очільник Міненерго звільнив всіх членів наглядової ради УРМ

Співробітник ТЦК у Львівській області зазнав нападу і був травмований під час перевірки документів – ОК Захід

Сили оборони відбили з початку доби 164 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА