Інтерфакс-Україна
07:21 10.01.2022

За добу російські найманці двічі порушили режим тиші, поранено українського військового

1 хв читати
За добу російські найманці двічі порушили режим тиші, поранено українського військового

Минулої доби російські найманці на Донбасі двічі порушили режим тиші, в результаті поранення отримав український військовослужбовець. З початку цієї доби порушень не зафіксовано, повідомили у пресцентрі штабу ООС.

"Минулої доби, 9 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 2 порушення режиму припинення вогню із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. В результаті дій ворога один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав бойову травму. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров'я – задовільний", - йдеться у ранковому зведенні на сторінці штабу у Facebook у понеділок.

Зокрема, у бік Попасної найманці відкривали вогонь з мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів, протитанкових ракетних комплексів і великокаліберних кулеметів. Поблизу Катеринівки ворог обстрілював позиції українських захисників із мінометів калібру 120 мм, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

"Станом на 7:00, 10 січня порушення режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано", - додали в штабі.

 

 

 

ОСТАННЄ

УЧХ допомагали рятувальникам під час ліквідації пожежі на Миколаївщині

На Херсонщині загинуло 4 людини, ще 11 зазнали поранень через ворожі обстріли минулої доби

Невиконання обіцянки лідерів Німеччини, Франції та Великої Британії стосовно жорстких санкцій проти Росії підриває довіру до Європи - Науседа

Кіберкорпус ГУР "вимкнув" веб-ресурси "російських желєзних дорог" - джерела

У Києві на Софійській площі презентували інсталяцію "Чорна хмара"

У Лос-Анджелесі спалахнули заворушення через рейди проти мігрантів – ЗМІ

Підкомітет Ради обговорив обов’язкову ідентифікацію мобільних абонентів у рамках протидії БПЛА

Четверо цивільних загинуло, дев'ять зазнали поранень через ворожі обстріли на Донеччині минулої доби

Конкурс на очільника БЕБ призупинено через підозру трьох кандидатів у зв'язках з РФ

У Києві введено обмеження руху вантажного транспорту через спеку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА