Інтерфакс-Україна
19:52 10.01.2022

Телефонний контакт Путіна та Байдена наразі не опрацьовується

1 хв читати

Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков заявив у понеділок, що можливість проведення телефонної розмови президентів Росії та США Володимира Путіна та Джо Байдена не опрацьовується.

"Щодо телефонної розмови лідерів – ні. Наразі новий контакт на найвищому рівні, наскільки мені відомо, якщо за сьогодні щось не сталось інше, не опрацьовується", – сказав Рябков на пресконференції в Женеві.

Він зазначив, що розуміння того, чи відбудеться новий раунд переговорів із США щодо гарантій безпеки, з'явиться найближчими днями, якщо так - його буде проведено в стислі терміни.

"Найближчими днями буде повна ясність, чи відбудеться наступний раунд, якщо так, то коли, в якому форматі. Тут не буде довгих пауз у будь-якому випадку", - сказав Рябков.

За його словами, затягувати переговори щодо безпекових гарантій не можна.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

Російські БпЛА атакували Чугуїв, пошкоджено цивільне підприємство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА