Інтерфакс-Україна
11:10 11.01.2022

Мати Саакашвілі вимагає, щоб до екс-президента Грузії у в'язницю допустили закордонних лікарів

2 хв читати
Мати Саакашвілі вимагає, щоб до екс-президента Грузії у в'язницю допустили закордонних лікарів

Стан екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, який перебуває в ув'язненні, погіршився, заявляє його мати Гіулі Аласанія.

"Погіршилися ті симптоми, що були, - головний біль, проблеми зі сном, тремор, оніміння рук і ніг", - сказала Аласанія журналістам у понеділок після того, як відвідала Саакашвілі у в'язниці міста Руставі.

"Моєю вимогою залишається - допустити лікарів і не лише наших (грузинських) лікарів. Ми плануємо привезти лікарів з-за кордону, і нам мають дати цю можливість", - заявила Аласанія.

За її словами, Саакашвілі оглянув невролог, який виписав медикаменти. Вона додала, що її син потребує "нормального обстеження".

При цьому Аласанія зазначила, що Саакашвілі загалом налаштований оптимістично і вважає, що тимчасово перебуває у в'язниці. "Дуже поспішає нарешті вийти звідти і бути вільним", - сказала вона.

Раніше в понеділок один із адвокатів Саакашвілі Георгій Мшвенієрадзе заявив журналістам, що до екс-президента досі не пропустили його особистого лікаря.

Адвокат також поскаржився на те, що Саакашвілі обмежена можливість користуватися телефоном.

Він не виключив, що з цього питання адвокати подадуть до суду позов. Також він повідомив, що адвокати розглядають можливість звернутися до суду через те, що Саакашвілі не дають можливості у в'язниці отримати альтернативного медичного обслуговування.

Саакашвілі таємно прибув до Грузії 29 вересня. 1 жовтня його було затримано у Тбілісі, після чого поміщено до в'язниці у місті Руставі, де він оголосив голодування. 8 листопада його без погодження з родичами та адвокатами перевели з в'язниці у місті Руставі до тюремної лікарні у Тбілісі (район Глдані). 20 листопада його було переведено до військового шпиталю в Горі. 30 грудня Саакашвілі повернули до Руставської в'язниці.

У Грузії Саакашвілі проходить у декількох кримінальних справах. Своє затримання Саакашвілі вважає незаконним, а обвинувачення - сфальсифікованими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рівень захисту понад 50% трансформаторів "Укренерго" дозволяє витримувати удари "шахедів" – очільник компанії

Наступні міжурядові українсько-словацькі консультацій пройдуть в Україні - Фіцо

Свириденко до Фіцо: у нас дійсно складна зима, і ми розраховуємо на вашу підтримку

Свириденко запропонувала Фіцо відкрити в Словаччині українську школу, він не проти

Словаччина зацікавлена в хороших відносинах з усіма, хто хоче мати такі відносини з нею, зокрема і з РФ - Фіцо

Фіцо: Словаччина не буде тією країною, яка гальмуватиме членство України в ЄС

Керівник ГО вимагав від командира в/ч понад 1 млн грн за "вплив" на виділення коштів для дронів – Офіс генпрокурора

Україна і Словаччина домовилися про технічне та фінансове співробітництво

Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА