Інтерфакс-Україна
08:39 12.01.2022

Троє вірменських військових загинули під час боїв 11 січня

1 хв читати
Троє вірменських військових загинули під час боїв 11 січня

Міністерство оборони Вірменії повідомило про загибель ще одного військовослужбовця внаслідок боїв зі збройними силами Азербайджану на сході республіки у вівторок.

"Загинув рядовий Ваан Бабаян (2003 р. н.)", - повідомляє міноборони.

11 січня міноборони Вірменії повідомило про загибель двох та поранення ще двох військовослужбовців ЗС Вірменії.

У Єревані повідомляли, що ЗС Азербайджану ведуть вогонь у напрямку вірменських позицій, розташованих на східному напрямку вірменсько-азербайджанського кордону, із застосуванням артилерійських засобів та безпілотних літальних апаратів.

Міноборони Азербайджану також повідомляло про загострення ситуації на вірменсько-азербайджанському кордоні. У відомстві зазначили, що підрозділи армії Азербайджану вживають адекватних заходів у відповідь без застосування авіації та артилерії.

ОСТАННЄ

Літак Зеленського приземлився в Жешуві, але через годину планується виліт до Риму

У Швеції раптово помер підозрюваний у шпигунстві дипломат, справа пов'язана з експослом в Україні

Найближчі дні в Україні будуть теплішими, але скрізь очікуються дощі

Удар РФ по автобусу під Білопіллям демонструє наміри РФ вчинити в Україні геноцид - Свириденко

Сили оборони збили вночі 36 ворожих дронів з 62, ще 6 локаційно втрачені

Держетнополітики 20 травня почне шукати ознаки афілійованості Київської митрополії УПЦ (МП) з іноземною церквою

Літак Зеленського вилетів з Тирани до Жешува

Ziferblat до українців за кордоном: Ми робимо важливу місію нагадування про війну, ваш голос дуже допоможе

Учасники гурту Ziferblat вболівають на "Євробаченні-2025" за виконавців з Португалії, Литви і Латвії

Без сильніших санкцій в РФ не шукатимуть реальної дипломатії – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА