10:44 13.01.2022

Держкомтелерадіо не дозволив ввезення в Україну трьох дитячих книг із російською пропагандою

1 хв читати
Держкомтелерадіо не дозволив ввезення в Україну трьох дитячих книг із російською пропагандою

Державний комітет України з телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) відмовив українському імпортеру у видачі дозволу на ввезення з території РФ трьох дитячих книг, у яких є російська пропаганда.

"Держкомтелерадіо не дав дозвіл українському імпортеру на ввезення з території Росії для розповсюдження в Україні ще трьох назв дитячих книг, у яких виявлена пропаганда держави-агресора. Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України", - зазначено у повідомленні пресслужби відомства.

Йдеться про книги російського видавництва "Издательский дом "Проф-Пресс" "Стихи про машины малышам", "Транспорт", "Тесты для малышей (2–3 года)", які розраховані на дітей. "Мають велику кількість ілюстрацій, у яких використовується символіка держави-агресора, її силових і військових структур, символіка комуністичного режиму", - йдеться у повідомленні.

На думку експертів, ці книги – яскравий приклад російської пропаганди, яка ставить за мету мілітаризацію свідомості дітей, виховання імперського мислення, лояльного і навіть схвального ставлення до війн та конфліктів, які дозволяє РФ проти інших країн світу. З огляду на порушення українського законодавства експертна рада ухвалила рішення віднести ці видання до видавничої продукції, яка не дозволена до розповсюдження в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підготовка замаху на Фаріон тривала близько місяця - джерело

Сікорський закликав союзників дозволити ЗСУ завдавати ударів по військових аеродромах РФ західною зброєю

Війська РФ увечері обстріляли Херсон, троє поранених

Раді пропонують відкликати Безуглу з посади заступниці голови комітету з нацбезпеки

Жовква: Наступні п'ять років - це вікно можливостей, яке Україна та ЄС мають використати дуже мудро

До Києва прибула Консультаційна група високого рівня з питань вступу України до ЄС

Перші EUR1,4 млрд непередбачених доходів від знерухомлених росактивів надійдуть до Європейського мирного фонду наступного тижня і підуть на військову допомогу Україні

Угорщина продовжує блокувати виплату чергового траншу до Європейського мирного фонду для України - Боррель

Боррель: Діяльність Орбана проти політики ЄС має наслідки - я прийняв рішення провести наступне неформальне засідання не в Будапешті, а в Брюсселі

Ворог завдав ракетного удару по Одещині, пошкоджена адмінбудівля приватного підприємства, склади, цивільні автомобілі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА