Інтерфакс-Україна
11:23 15.01.2022

Зміни до закону про охорону органів держвлади найближчим часом буде направлено до ВР - начальник УДО

1 хв читати
Зміни до закону про охорону органів держвлади найближчим часом буде направлено до ВР - начальник УДО

Закон "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб", ухвалений у 1998 році, потребує внесення змін, заявив начальник Управління державної охорони України (УДО) Сергій Рудь.

Як повідомило інформаційне управління Верховної Ради, про це Рудь сказав на урочистих заходах з нагоди 30-річчя створення УДО.

"На жаль, цей закон морально застарів. До нього є безліч питань. Найближчим часом зміни до закону буде направлено до парламенту", - сказав керівник УДО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина передала Україні партію військової допомоги, в тому числі нові САУ та ракети для ППО

Глави МЗС країн НАТО проведуть неформальну зустріч у Туреччині 14-15 травня

Бійці "Червоної Калини" відбили масштабний штурм ворога на Покровському напрямку: більше 240 окупантів знищено

Зафіксовано використання ворогом "Шахедів", які несуть небезпечні хімічні речовини, - ОК "Південь"

На півдні Сили оборони відбили масштабний штурм росіян, знищивши 29 одиниць бронетехніки

Іноземці-добровольці "Хартії" отримали бойовий прапор і шеврони

Росія готується до нових ударів по українській енергетиці після Великодня – Зеленський

У Міноборони пояснили, як отримати відстрочку у Резерв+, якщо дані про інвалідність не знайдено

У Парижі розпочалася зустріч Макрона з Рубіо та Віткоффом

СБУ затримала агента РФ, який працював звукорежисером у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА