19:19 15.01.2022

Король Тонги був змушений покинути палац через виверження підводного вулкана у Тихому океані

1 хв читати
Король Тонги був змушений покинути палац через виверження підводного вулкана у Тихому океані

 

Влада Тонги, острівної держави в Тихому океані, була змушена провести евакуацію глави держави, короля Тупоу VI з королівського палацу в столиці країни Нукуалофи через виверження підводного вулкана Хунга-Хаапай, розташованого неподалік, повідомляє у суботу радіо Нової Зеландії.

За даними радіостанції, "великою хвилею", що виникла після виверження вулкана, було затоплено низку районів Нукуалофи, зокрема і зону в безпосередній близькості від королівського палацу.

Попередження про можливість виникнення цунамі після виверження було поширене для деяких районів Нової Зеландії, Австралії та низки островів Тихого океану. У деяких районах на узбережжях спостерігалися хвилі заввишки до півтора метра.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

25 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Внаслідок ворожої атаки в Обухівському районі є травмована – ОВА

Росіяни обстріляли чотири населені пункти Донеччини, одна жертва і п'ятеро поранених – Офіс генпрокурора

Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили

Росіяни обстріляли 13 громад Сумської області, дві людини загинуло і шість поранені - ОВА

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА